
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Elektrische bakplaat met verchroomde, glad geslepen bakplaat. Snelle verhittingstijd, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostaat met ingebouwde aan/uitschakelaar en controlelampjes. Eenvoudig te reinigen.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M 600 elektrische bakplaat 60/30 FTE gladde plaat |
| Korte omschrijving | Vermogen: 3kW. Gladde bakplaat. |
| Volledige omschrijving | Elektrische bakplaat met verchroomde, glad geslepen bakplaat. Snelle verhittingstijd, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostaat met ingebouwde aan/uitschakelaar en controlelampjes. Eenvoudig te reinigen. |
| Producttype | Grillplaten |
| Afmetingen | 28(h)x30(b)x60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 280 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 3kW |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3 kW |
| Spanning | 400V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984691126 |
| Gewicht | 27kg |
| Bijpassende knopen | RVS behuizing |
| Unisex pasvorm | Plaat is gemaakt van FE 510 ferritisch staal |
| Lange mouw | Dikte bakplaat: 10mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoge kwaliteit, stalen bakplaat |
| Dubbele sluiting | Ingebouwde lekbak |
| Omgeslagen manchetten | Thermostatisch instelbaar |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | 3-fase |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gn021.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gn021.pdf |