
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Bakplaat, elektrisch, met geribbelde bakplaat. Snelle verhittingstijd, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostaat met ingebouwde aan/uitschakelaar en controlelampjes. Eenvoudig te reinigen.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M 600 elektrische bakplaat 60/30 FTRE geribbelde plaat |
| Korte omschrijving | Vermogen: 3kW. Geribbelde bakplaat. |
| Volledige omschrijving | Bakplaat, elektrisch, met geribbelde bakplaat. Snelle verhittingstijd, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostaat met ingebouwde aan/uitschakelaar en controlelampjes. Eenvoudig te reinigen. |
| Producttype | Grillplaten |
| Afmetingen | 28(h)x30(b)x60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 280 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 3kW |
| Vermogen | 3kW |
| Vermogen (W) | 3 kW |
| Spanning | 400V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984691133 |
| Gewicht | 27kg |
| Bijpassende knopen | RVS behuizing |
| Unisex pasvorm | Plaat is gemaakt van FE 510 ferritisch staal |
| Lange mouw | Dikte bakplaat: 10mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Geribbelde bakplaat van hoge kwaliteit |
| Dubbele sluiting | Ingebouwde lekbak |
| Omgeslagen manchetten | Thermostatisch instelbaar |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | 3-fase |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gn022.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gn022.pdf |