
€ 1.582,67 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gas friteuse met piëzo-onsteking, thermostatische veiligheidsklep, snelle verhittingstijd middels 2 vlampijpen. Met koude zone, kruimelvanger en aftapkraan. Wordt compleet met frituurmandje geleverd.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M 650 gas friteuse 8Ltr 65/40 FRG |
| Korte omschrijving | 8L |
| Volledige omschrijving | Gas friteuse met piëzo-onsteking, thermostatische veiligheidsklep, snelle verhittingstijd middels 2 vlampijpen. Met koude zone, kruimelvanger en aftapkraan. Wordt compleet met frituurmandje geleverd. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 8L |
| Afmetingen | 28(h)x40(b)x65(d)cm |
| Diepte | 650 |
| Hoogte | 280 |
| Breedte | 400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 6,3kW |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 6.3 kW |
| Stroomverbruik | 6.3 kW |
| Europese gasaansluiting | Y |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984691386 |
| Gewicht | 25kg |
| Bijpassende knopen | RVS constructie |
| Thermometerzakje en borstzak | 8 liter |
| Dubbele sluiting | Ingebouwde aftapkraan |
| Omgeslagen manchetten | Veiligheidsthermostaat |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Propaangas |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gn063.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gn063+oct+2015.pdf |