
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Thermostatisch geregelde bakplaten voor een nauwkeurige kooktemperatuur. Heavy-duty kookplaat met een korte opwarmtijd. De ingebouwde lekbak vangt overtollig voedsel op, voor een snelle en eenvoudige reiniging. Wordt zonder deuren geleverd.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M 700 plus gas bakplaat GM70/40 FTGS gladde plaat |
| Korte omschrijving | Vermogen: 12kW. Gladde bakplaat. Aardgas. |
| Volledige omschrijving | Thermostatisch geregelde bakplaten voor een nauwkeurige kooktemperatuur. Heavy-duty kookplaat met een korte opwarmtijd. De ingebouwde lekbak vangt overtollig voedsel op, voor een snelle en eenvoudige reiniging. Wordt zonder deuren geleverd. |
| Producttype | Grillplaten |
| Afmetingen | 85(h) x 40(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 12kW |
| Vermogen | 12kW |
| Vermogen (W) | 5.7 kW |
| Spanning | 400V |
| Europese gasaansluiting | Y |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984691010 |
| Gewicht | 85kg |
| Bijpassende knopen | Gladde bakplaat |
| Unisex pasvorm | Ook verkrijgbaar in propaan uitvoering |
| Lange mouw | Plaat is gemaakt van FE 510 ferritisch staal |
| Klassieke pasvorm | Dikte bakplaat: 15mm |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS behuizing |
| Dubbele sluiting | Eenvoudige reiniging |
| Omgeslagen manchetten | Ingebouwde lekbak |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Aardgas |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gn005.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gn005+oct+2015.pdf |