
€ 4.691,16 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Alfa 1200 is een heavy-duty vaatwasser voor al uw keukengerei - ideaal voor GN en 600x400mm korven. De hoge deur neemt weinig ruimte in, dubbelwandige deur en behuizing en allerlei functies om het u zo eenvoudig mogelijk te maken. U hebt zo slechts één vaatwasser nodig voor al uw borden en keukengerei. Reinigt zeer efficiënt en conform alle hygiëne- en veiligheidsnormen.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro-M Alfa 1200 vaatwasser |
| Korte omschrijving | 500x600mm korf |
| Volledige omschrijving | De Alfa 1200 is een heavy-duty vaatwasser voor al uw keukengerei - ideaal voor GN en 600x400mm korven. De hoge deur neemt weinig ruimte in, dubbelwandige deur en behuizing en allerlei functies om het u zo eenvoudig mogelijk te maken. U hebt zo slechts één vaatwasser nodig voor al uw borden en keukengerei. Reinigt zeer efficiënt en conform alle hygiëne- en veiligheidsnormen. |
| Producttype | Vaatwassers |
| Afmetingen | 134(h) x 59,5(b) x 73(d)cm |
| Diepte | 730 |
| Hoogte | 1340 |
| Breedte | 595 |
| Vermogen | 3-fase |
| Stroomverbruik | 7.1 kW |
| Spanning | 400V |
| EAN / Barcode | 5050984690860 |
| Bijpassende knopen | Draairuimte deur 450mm |
| Unisex pasvorm | Doseerpomp voor glansspoelmiddel |
| Lange mouw | Afvoerpomp |
| Klassieke pasvorm | Standaard oververhittingsbeveiliging |
| Extra gegevens 5 | Automatische schoonmaakcyclus |
| Extra gegevens 6 | Keuze uit 3 wasprogramma's |
| Extra gegevens 7 | Maximale laad hoogte 450mm |
| Thermometerzakje en borstzak | 500x600mm korf |
| Dubbele sluiting | Dubbelwandige deur en behuizing |
| Omgeslagen manchetten | Doseerpomp voor vaatwasmiddel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Geschikt voor | Keukengereeschap reiniging |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+dt559.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+dt559.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+dt559.pdf |