
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Wandrekset 2 niveaus 140x40cm
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro-M complete wandrek 2 niveaus 140x40cm - complete montageset (excl. schroeven) |
| Korte omschrijving | Wandrekset 2 niveaus 140x40cm |
| Afmetingen | 60(h) x 40(b) x 100(l)cm |
| Hoogte | 600 |
| Breedte | 400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Gewicht | 24,68kg |
| Bijpassende knopen | Afmetingen van de wandplank: 2,0(h) x 140(b) x 40(d)cm |
| Unisex pasvorm | Afmetingen wandrails: 60(l) cm |
| Lange mouw | Afmetingen drager: 7(h) x 4(b) x 40(d)cm |
| Klassieke pasvorm | Draagvermogen van 50 kg per plank |
| Extra gegevens 5 | Geleverd ongemonteerd, maar eenvoudig te monteren |
| Extra gegevens 6 | Ontworpen voor eenvoudige wandmontage. |
| Extra gegevens 7 | Eenvoudig te reinigen |