
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Wandschap-set 1 niveau 200x40cm
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro-M complete wandschap 1 niveau 200x40cm - volledige montageset (excl. schroeven) |
| Korte omschrijving | Wandschap-set 1 niveau 200x40cm |
| Afmetingen | 25(h) x 40(b) x 200(l)cm |
| Hoogte | 250 |
| Breedte | 400 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Gewicht | 9,42kg |
| Bijpassende knopen | Afmetingen van het wandschap: 3,5(h) x 200(b) x 40(d)cm |
| Unisex pasvorm | Afmetingen schaprails: 25(l) cm |
| Lange mouw | Afmetingen drager: 7(h) x 4(b) x 40(d)cm |
| Klassieke pasvorm | Draagvermogen van 50kg |
| Extra gegevens 5 | Geleverd gedemonteerd, maar eenvoudig te installeren |
| Extra gegevens 6 | Ontworpen voor eenvoudige wandmontage. |
| Extra gegevens 7 | Gemakkelijk schoon te maken |