
€ 34,47 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
325x530mm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M geëmailleerde GN 1/1 bak 6,5cm diep |
| Korte omschrijving | GN 1/1. 6,5cm diep. Geëmailleerd. |
| Volledige omschrijving | 325x530mm. |
| Afmetingen | 6,5(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Diepte | 325 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 530 |
| Materiaal | Geëmailleerd staal |
| Productmateriaal | Geëmailleerd staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 8054615822085 |
| Gewicht | 1,709kg |
| Bijpassende knopen | Geëmailleerd |
| Unisex pasvorm | Alleen de GN deksels van Gastro M zijn geschikt voor deze bak |
| Lange mouw | Te gebruiken in combinatie met deksels GR746, GR753 en GR759 |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte randen |
| Dubbele sluiting | Anti-aanbaklaag |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig te reinigen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| GN-maat | GN 1/1 |