
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gastro M glazen- en koppenspoelmaschine roestvrijstaal 18/10, met dubbelwandige deur, elektromechanisch, 2 wasprogramma's. Met hoofdschakelaar en programma/ start-schakelaar. Volledig automatisch programma. Thermostatisch geregelde tank- en boilerelement. Eenvoudig te demonteren en te reinigen roestvrijstalen sproeiarmen. Veiligheidsschakelaar op de deur. Compleet met 2 korven.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M glazenspoelmachine GW35 230V |
| Korte omschrijving | 35x35cm korf |
| Volledige omschrijving | Gastro M glazen- en koppenspoelmaschine roestvrijstaal 18/10, met dubbelwandige deur, elektromechanisch, 2 wasprogramma's. Met hoofdschakelaar en programma/ start-schakelaar. Volledig automatisch programma. Thermostatisch geregelde tank- en boilerelement. Eenvoudig te demonteren en te reinigen roestvrijstalen sproeiarmen. Veiligheidsschakelaar op de deur. Compleet met 2 korven. |
| Producttype | Glazenspoelmachines |
| Afmetingen | 60,5(h)x42(b)x50(d)cm |
| Diepte | 500 |
| Hoogte | 605 |
| Breedte | 420 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984691201 |
| Gewicht | 44kg |
| Bijpassende knopen | Roestvrijstaal 18/10 |
| Unisex pasvorm | Waterverbruik: 2,2L per wascyclus |
| Lange mouw | 20/30 korven per uur |
| Klassieke pasvorm | Met naglans doseerder |
| Thermometerzakje en borstzak | 2 automatische wasprogramma's |
| Dubbele sluiting | Korf: 35x35cm |
| Omgeslagen manchetten | Max. hoogte voor borden/koppen en glazen: 19,5cm |
| Kleur | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gastro+m+warewashing.pdf |