
€ 33,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
150mm diep
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M ijs-uitschepbak 15x36x16,5cm |
| Korte omschrijving | 150mm diep |
| Producttype | IJsbakken |
| Afmetingen | 15(h) x 36(b) x 16,5(d)cm |
| Diepte | 165 |
| Hoogte | 150 |
| Breedte | 360 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 8054615823044 |
| Gewicht | 820g |
| Bijpassende knopen | 18/8 RVS |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte randen |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig te reinigen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |