
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
530x162mm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS GN2/4 bak 6,5cm diep |
| Korte omschrijving | GN 2/4. 6,5cm diep. Inhoud: 4,5L. |
| Volledige omschrijving | 530x162mm. |
| Inhoud | 4,5L |
| Afmetingen | 6,5(h) x 53(b) x 16,2(d)cm |
| Diepte | 162 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 530 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 8054615820975 |
| Gewicht | 758g |
| Bijpassende knopen | RVS 304 |
| Unisex pasvorm | Te gebruiken in combinatie met deksel GN690 |
| Lange mouw | De binnenlengte van de container is 50,5 cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte randen |
| Dubbele sluiting | Stapelbaar |
| Omgeslagen manchetten | Alleen de GN deksel van Gastro M is geschikt voor deze bak |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| GN-maat | GN 2/4 |