
€ 1.906,95 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gastro M spoeltafel met achteropstand en onderblad. Geschikt voor Gastro M doorschuif vaatwassers. RVS AISI 304 (bovenblad) en vierkante buis 4x4cm en in hoogte verstelbare poten.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS spoeltafel 1 spoelbak rechts 140x70cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 85(h)x140(b)x70(d)cm. Spoelbak rechts en afdruipgedeelte links. |
| Volledige omschrijving | Gastro M spoeltafel met achteropstand en onderblad. Geschikt voor Gastro M doorschuif vaatwassers. RVS AISI 304 (bovenblad) en vierkante buis 4x4cm en in hoogte verstelbare poten. |
| Afmetingen | 88(h) x 140(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 880 |
| Breedte | 1400 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984690785 |
| Gewicht | 47kg |
| Bijpassende knopen | Spoelbak 40x40x30cm |
| Lange mouw | De belastbaarheid van de werkbladen is 80 kg per strekkende meter, gelijkmatig verdeeld |
| Thermometerzakje en borstzak | Met achteropstand |
| Dubbele sluiting | In hoogte verstelbare pootjes |
| Omgeslagen manchetten | Voor plaatsing links van de vaatwasser |
| Geschikt voor | Binnengebruik |