
€ 1.824,67 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze werktafels zijn geheel vervaardigd uit RVS AISI430. De standaard werkhoogte is 85cm en kan dmv uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS Werktafel Met Schuifdeuren En 3 Laden 85/90x200x70cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 85/90(h)x200(b)x70(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Deze werktafels zijn geheel vervaardigd uit RVS AISI430. De standaard werkhoogte is 85cm en kan dmv uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. |
| Producttype | Werktafels |
| Afmetingen | 87,5(h) x 200(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 875 |
| Breedte | 2000 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984693915 |
| Gewicht | 112kg |
| Bijpassende knopen | Volledig RVS AISI 430 |
| Unisex pasvorm | Wanneer u voor de werkbank staat zijn de 3 lades aan de rechter kant |
| Lange mouw | De belastbaarheid van de werkbladen is 80 kg per strekkende meter, gelijkmatig verdeeld |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstevigd werkblad met 18mm melamine |
| Dubbele sluiting | Verstelbare hoogte van 88 tot 93cm |
| Omgeslagen manchetten | Verstelbare poten voor oneffen vloeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Geschikt voor | Binnengebruik |