
€ 1.222,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Werktafel is geheel vervaardigd uit RVS AISI304. De standaard werkhoogte is 85cm en kan dmv uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS werktafel met schuifdeuren en achteropstand 88x160x70cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 88(h)x160(b)x70(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Werktafel is geheel vervaardigd uit RVS AISI304. De standaard werkhoogte is 85cm en kan dmv uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. |
| Producttype | Werktafels |
| Afmetingen | 85(h) x 160(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 1600 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984692222 |
| Gewicht | 86kg |
| Bijpassende knopen | Volledig RVS AISI 430 |
| Lange mouw | De belastbaarheid van de werkbladen is 80 kg per strekkende meter, gelijkmatig verdeeld |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstevigd werkblad met 18mm melamine |
| Dubbele sluiting | Verstelbare hoogte van 88 tot 93cm |
| Omgeslagen manchetten | Verstelbare poten voor oneffen vloeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Geschikt voor | Binnengebruik |