
€ 1.264,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze Cheftafels zijn vervaardigd uit RVS AISI430 echter voorzien van RVS AISI304 werkblad. De standaard werkhoogte is 85cm en kan door middel van uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. De poten zijn van vierkante buis 4x4cm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS werktafel met spoelbak rechts en achteropstand 85x120x70cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 85(h)x120(b)x70(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Deze Cheftafels zijn vervaardigd uit RVS AISI430 echter voorzien van RVS AISI304 werkblad. De standaard werkhoogte is 85cm en kan door middel van uitdraaibare poten worden verhoogd tot 90cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. De poten zijn van vierkante buis 4x4cm. |
| Afmetingen | 88(h) x 120(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 880 |
| Breedte | 1200 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984690464 |
| Gewicht | 53kg |
| Bijpassende knopen | Wasbak en werkblad AISI 304 |
| Lange mouw | De belastbaarheid van de werkbladen is 80 kg per strekkende meter, gelijkmatig verdeeld |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstelbare poten |
| Dubbele sluiting | Wasbak 40x40x30cm ook links leverbaar |
| Omgeslagen manchetten | Met onderblad |
| Geschikt voor | Binnengebruik |