
€ 497,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze tafels zijn geheel vervaardigd uit RVS AISI430. De standaard werkhoogte is 85cm en kan door middel van uitdraaibare poten worden verhoogd tot 92cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. De poten zijn van vierkante buis 40x40mm.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M RVS werktafel zonder onderblad met achteropstand 85x70x70cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 85(h)x70(b)x70(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Deze tafels zijn geheel vervaardigd uit RVS AISI430. De standaard werkhoogte is 85cm en kan door middel van uitdraaibare poten worden verhoogd tot 92cm. Het werkblad is extra verstevigd met een gemelamineerde plaat van 18mm. De poten zijn van vierkante buis 40x40mm. |
| Producttype | Werktafels |
| Afmetingen | 85(h)x70(b)x70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 850 |
| Breedte | 700 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984691775 |
| Gewicht | 18,91kg |
| Bijpassende knopen | Volledig RVS AISI 430 |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstevigd werkblad met 18mm melamine |
| Dubbele sluiting | Verstelbare hoogte van 85 tot 92cm |
| Omgeslagen manchetten | Verstelbare poten voor oneffen vloeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Geschikt voor | Binnengebruik |