
€ 2.492,59 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Spiraalmixers van topkwaliteit, ideaal voor pizzeria's en bakkerijen. Maak elke keer het perfecte deeg met deze robuuste apparaten.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M spiraalmixer 41Ltr |
| Korte omschrijving | Vaste Kop. 41L/35kg. 400V/1500W. |
| Volledige omschrijving | Spiraalmixers van topkwaliteit, ideaal voor pizzeria's en bakkerijen. Maak elke keer het perfecte deeg met deze robuuste apparaten. |
| Producttype | Mixers |
| Afmetingen | 93,5cm(h)x54cm(b)x82,5cm |
| Diepte | 825 |
| Hoogte | 935 |
| Breedte | 540 |
| Materiaal | Geanodiseerd staal |
| Productmateriaal | Geanodiseerd staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Vermogen | 1500W |
| Spanning | 400V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 8056746990589 |
| Gewicht | 95kg |
| Bijpassende knopen | RVS kom, beschermrooster en spiraal |
| Unisex pasvorm | Met deegbreker |
| Thermometerzakje en borstzak | Geluidsarme kettingaandrijving |
| Dubbele sluiting | Capaciteit kom: 41L |
| Omgeslagen manchetten | Deegcapaciteit: 35kg |
| Kleur | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | 3-fase |