
€ 1.252,34 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Spiraalmixers van topkwaliteit, ideaal voor pizzeria's en bakkerijen. Maak elke keer het perfecte deeg met deze robuuste apparaten.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M spiraalmixer 7Ltr |
| Korte omschrijving | Vaste Kop. 7L/5kg. 230V/370W. |
| Volledige omschrijving | Spiraalmixers van topkwaliteit, ideaal voor pizzeria's en bakkerijen. Maak elke keer het perfecte deeg met deze robuuste apparaten. |
| Producttype | Mixers |
| Afmetingen | 70,5(h)x39,5(b)x62,5(d)cm |
| Diepte | 625 |
| Hoogte | 705 |
| Breedte | 395 |
| Materiaal | Geanodiseerd staal |
| Productmateriaal | Geanodiseerd staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Vermogen | 370W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 8056098774844 |
| Gewicht | 41kg |
| Bijpassende knopen | RVS kom, beschermrooster en spiraal |
| Unisex pasvorm | Met deegbreker |
| Thermometerzakje en borstzak | Geluidsarme kettingaandrijving |
| Dubbele sluiting | Capaciteit kom: 7L |
| Omgeslagen manchetten | Deegcapaciteit: 5kg |
| Kleur | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ds187.pdf |