
€ 2.165,89 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Wordt geleverd met afvoerpomp zodat hij eenvoudig en flexibel opgesteld kan worden. Komt inclusief 2 korven van 50x50cm, een bestekbeker en aan- en afvoerslang.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 230V extra |
| Korte omschrijving | 230V. 3,6kW. Afvoerpomp en zeepdispenser. |
| Volledige omschrijving | Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Wordt geleverd met afvoerpomp zodat hij eenvoudig en flexibel opgesteld kan worden. Komt inclusief 2 korven van 50x50cm, een bestekbeker en aan- en afvoerslang. |
| Producttype | Vaatwassers |
| Afmetingen | 83(h) x 60(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 570 |
| Hoogte | 830 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 3,6kW |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984693441 |
| Gewicht | 66kg |
| Bijpassende knopen | Afvoerpomp |
| Unisex pasvorm | Dubbelwandige deur |
| Lange mouw | Demonteerbare sproeiarmen |
| Klassieke pasvorm | Eenvoudig te reinigen |
| Extra gegevens 5 | Geheel van RVS AISI 304 |
| Extra gegevens 6 | Geluidsarm |
| Extra gegevens 7 | Max. hoogte voor borden/koppen en glazen 34cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeepdispenser |
| Dubbele sluiting | Naglansdoseerder |
| Omgeslagen manchetten | Wascyclus van 120 seconden |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dk353_dk356.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+dk353+dk354+dk355+dk356.pdf |