
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Wordt compleet geleverd met aan- en afvoerslangen, 2 korven 50x50cm en een bestekbeker.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 230V standaard |
| Korte omschrijving | 230V. 3,6kW. |
| Volledige omschrijving | Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Wordt compleet geleverd met aan- en afvoerslangen, 2 korven 50x50cm en een bestekbeker. |
| Producttype | Vaatwassers |
| Afmetingen | 83(h) x 60(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 570 |
| Hoogte | 830 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984693472 |
| Gewicht | 63kg |
| Bijpassende knopen | Wascyclus van 120 seconden |
| Unisex pasvorm | Geheel van RVS AISI 304 |
| Lange mouw | Geluidsarm |
| Klassieke pasvorm | Max. hoogte voor borden/koppen en glazen 34cm |
| Extra gegevens 5 | Doseerpomp voor glansspoelmiddel |
| Thermometerzakje en borstzak | Dubbelwandige deur |
| Dubbele sluiting | Demonteerbare sproeiarmen |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig te reinigen |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dk353_dk356.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+dk353+dk354+dk355+dk356.pdf |