
€ 2.230,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Komt inclusief 2 korven van 50x50cm, een bestekbeker en aan- en afvoerslang.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 400V extra |
| Korte omschrijving | 400V. 6,6kW. Afvoerpomp en zeepdispenser. |
| Volledige omschrijving | Roestvrijstaal 18/10 uitvoering met dubbelwandige deur, hoofdschakelaar, veiligheidsschakelaar op de deur, thermostatische geregelde tank en boilerelement. Demonteerbare RVS sproeiarmen voor eenvoudig reinigen. Wascyclus 120 seconden. Komt inclusief 2 korven van 50x50cm, een bestekbeker en aan- en afvoerslang. |
| Producttype | Vaatwassers |
| Afmetingen | 83(h) x 60(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 570 |
| Hoogte | 830 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 400V |
| Specialistische installatie vereist | Y |
| EAN / Barcode | 5050984693519 |
| Gewicht | 66kg |
| Bijpassende knopen | Afvoerpomp |
| Unisex pasvorm | Demonteerbare sproeiarmen |
| Lange mouw | Eenvoudig te reinigen |
| Klassieke pasvorm | Geheel van RVS AISI 304 |
| Extra gegevens 5 | Geluidsarm |
| Extra gegevens 6 | Max. hoogte voor borden/koppen en glazen 34cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Doseerpomp voor glansspoelmiddel |
| Dubbele sluiting | Wascyclus van 120 seconden |
| Omgeslagen manchetten | Dubbelwandige deur |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dk353_dk356.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+dk353+dk354+dk355+dk356.pdf |