
€ 452,53 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voorspoeldouche van RVS en verchroomd messing voor intensief gebruik en lange levensduur. Monobloc. Aparte 26cm zwenkkraan.
| Brand | Gastro M |
| Productnaam | Gastro M voorspoeldouche met draaiknoppen en zwenkkraan 120cm |
| Korte omschrijving | Monobloc. 120cm hoog. 3,2(Ø)cm doorvoer. |
| Volledige omschrijving | Voorspoeldouche van RVS en verchroomd messing voor intensief gebruik en lange levensduur. Monobloc. Aparte 26cm zwenkkraan. |
| Afmetingen | 120(h)cm |
| Hoogte | 1200 |
| Materiaal | Verchroomd koper |
| Productmateriaal | Verchroomd koper |
| EAN / Barcode | 7445908486489 |
| Gewicht | 5kg |
| Bijpassende knopen | Gepolijste RVS finish aan het buitenkant |
| Unisex pasvorm | Aparte zwenkkraan van 26cm |
| Lange mouw | Doorvoer: 3,2(Ø)cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Verstelbare muurbeugel |
| Dubbele sluiting | Vervaardigd uit verchroomd koper voor een lange levensduur |
| Omgeslagen manchetten | Monobloc |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |