
€ 101,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De fijne zeef van Gobel is het essentiële professionele gereedschap voor het filteren van alle bereidingen (bouillons, coulis, sauzen, etc.). Dankzij het fijn geweven gaas laat de zeef alleen vloeistof en kleine deeltjes door. Dit zorgt voor consistente r
| Brand | Louis Tellier |
| Productnaam | Gobel Fijne Zeef Chinois 200mm |
| Korte omschrijving | 445(H) x 202(B) x 220(D)mm |
| Volledige omschrijving | De fijne zeef van Gobel is het essentiële professionele gereedschap voor het filteren van alle bereidingen (bouillons, coulis, sauzen, etc.). Dankzij het fijn geweven gaas laat de zeef alleen vloeistof en kleine deeltjes door. Dit zorgt voor consistente r |
| Producttype | Puntzeven |
| Afmetingen | 44,5(h) x 20,2(b)cm |
| Diepte | 220 |
| Hoogte | 445 |
| Breedte | 202 mm |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 3075301140103 |
| Gewicht | 400g |
| Bijpassende knopen | Stelt u in staat om sauzen, bouillon, siropen en meer te filteren |
| Unisex pasvorm | Dubbele naden bevestigen de doek aan het lichaam |
| Lange mouw | Roestvrij staal van 304-kwaliteit is zeer duurzaam en gemakkelijk schoon te maken |
| Klassieke pasvorm | Grote opening voor gemakkelijk gieten |
| Extra gegevens 5 | Fijne mesh voorkomt klonten |
| Kleur | Silver |
| Kleur (CSV) | Zilver |