
€ 1.928,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een compacte en stijlvolle roestvrijstalen tafelmodel koeling van Gram, met een behoorlijke inhoud. Ideaal voor in de kleinere drukke ruimtes. Inhoud 125L, voorzien van elektronische thermostaat en omkeerbare deur. Compleet geleverd met verstelbare roosters.
| Brand | Hoshizaki |
| Productnaam | Gram Compact tafelmodel koeling 128Ltr K220 RG 2W |
| Korte omschrijving | Netto capaciteit 77L | RVS exterieur ABS interieur | R600a | 2 schappen |
| Volledige omschrijving | Een compacte en stijlvolle roestvrijstalen tafelmodel koeling van Gram, met een behoorlijke inhoud. Ideaal voor in de kleinere drukke ruimtes. Inhoud 125L, voorzien van elektronische thermostaat en omkeerbare deur. Compleet geleverd met verstelbare roosters. |
| Producttype | Onderbouw koelkasten |
| Inhoud | 128L |
| Afmetingen | 83(h) x 59,5(b) x 64,2(d)cm |
| Diepte | 642 |
| Hoogte | 830 |
| Breedte | 595 |
| Vermogen | 0.102kW, 220-240V, 0.5A |
| Stroomverbruik | 0.102 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 5cm |
| Isolatiedikte (mm) | 50 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Leveranciersreferentie | K 220 RG 2N |
| EAN / Barcode | F359 |
| Garantie | 5 jaar |
| Gewicht | 44kg |
| Bijpassende knopen | 2 stevige grijze schappen om de capaciteit optimaal te kunnen benutten |
| Unisex pasvorm | Vaste pootjes voor een stabiele plaatsing |
| Lange mouw | Netto capaciteit: 77L Totale capaciteit: 128L |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Nauwkeurige en gebruiksvriendelijke temperatuurbediening met display |
| Omgeslagen manchetten | Sterke deur met slot |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 0.88kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 321kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energielabel | A+ |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gram+210-410.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+f359+to+d362.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ff359-fiche.jpg |