
€ 9,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Desinfecterende spray op plantaardige basis, effectief tegen vlekken, bacteriën en virussen in slechts 5 minuten. Conform EN 1276, EN 13697 en EN 14476.
| Brand | Greenspeed |
| Productnaam | Greenspeed Desinfecterende Spray Gebruiksklaar 500ml |
| Korte omschrijving | Verpakkingsgrootte: 500ml. Getest volgens BS EN 1276, BS EN 13697, BS EN 1650 en BS EN 14476 |
| Volledige omschrijving | Desinfecterende spray op plantaardige basis, effectief tegen vlekken, bacteriën en virussen in slechts 5 minuten. Conform EN 1276, EN 13697 en EN 14476. |
| Producttype | Desinfectiemiddelen |
| Inhoud | 500ml |
| Afmetingen | 25(h) x 9(b) x 4(d)cm |
| Diepte | 40 |
| Hoogte | 250 |
| Breedte | 90 |
| EAN / Barcode | 5407003312294 |
| Gewicht | 600g |
| Bijpassende knopen | Contacttijd: 5 minuten |
| Unisex pasvorm | Dit desinfectiemiddel op basis van melkzuur pakt vlekken aan en elimineert schadelijke microben |
| Lange mouw | De plantaardige ingrediënten zijn zeer hernieuwbaar |
| Klassieke pasvorm | Vrij van quaternaire ammoniumverbindingen, alcoholen, aldehyden, hypochloriet of andere chloorverbindingen |
| Extra gegevens 5 | De formule is biologisch afbreekbaar volgens internationale normen |
| Extra gegevens 6 | De oplossing is vrij van gevarensymbolen (CLP-vrij) |
| Extra gegevens 7 | Gemaakt in een milieuvriendelijke fabriek die wordt aangedreven door hernieuwbare energie |
| Extra gegevens 8 | De verpakking is gemaakt van gerecycled en plantaardig plastic |
| Extra gegevens 9 | Door de gebruiksklare formule is dit desinfectiemiddel eenvoudig aan te brengen |
| Thermometerzakje en borstzak | Voldoet aan de normen BS EN 1276, EN 13697, EN 1650 en EN 14476 voor antibacteriële, levucidale en virusdodende werking |
| Dubbele sluiting | Doodt 99,9% van de bacteriën binnen 5 minuten |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Oppervlakken |