
€ 5,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Toiletreiniger met dennengeur voor dagelijks gebruik. De plantaardige formule werkt effectief tegen kalkvorming en voldoet aan de stricte EU Ecolabel normering. Vrij van giftige, kankerverwekkende en mutagene stoffen.
| Brand | Greenspeed |
| Productnaam | Greenspeed Toiletreiniger Gebruiksklaar 750ml |
| Korte omschrijving | Verpakkingsgrootte: 750ml |
| Volledige omschrijving | Toiletreiniger met dennengeur voor dagelijks gebruik. De plantaardige formule werkt effectief tegen kalkvorming en voldoet aan de stricte EU Ecolabel normering. Vrij van giftige, kankerverwekkende en mutagene stoffen. |
| Producttype | Toiletreiniger |
| Inhoud | 750ml |
| Afmetingen | 25(h) x 9(b) x 6(d)cm |
| Diepte | 60 |
| Hoogte | 250 |
| Breedte | 90 |
| EAN / Barcode | 5407003310238 |
| Gewicht | 800g |
| Bijpassende knopen | Contacttijd: 10 minuten |
| Unisex pasvorm | De plantaardige ingrediënten zijn zeer hernieuwbaar |
| Lange mouw | Vrij van giftige, kankerverwekkende, mutagene ingrediënten zoals fosfaten |
| Klassieke pasvorm | De oplossing heeft een lage aquatische toxiciteit en is biologisch afbreekbaar volgens internationale normen |
| Extra gegevens 5 | Deze toiletreiniger is septic tank veilig |
| Extra gegevens 6 | De oplossing wordt gemaakt in een milieuvriendelijke fabriek die wordt aangedreven door hernieuwbare energie |
| Extra gegevens 7 | Voldoet aan de strenge milieucriteria van het EU Flower Ecolabel en Cradle To Cradle certificeringsnormen |
| Extra gegevens 8 | De verpakking is gemaakt van gerecycled en plantaardig plastic |
| Extra gegevens 9 | De verpakking kan na gebruik ook worden gerecycled |
| Thermometerzakje en borstzak | De formule op basis van citroenzuur verwijdert snel vlekken, kalkaanslag en urinesteen |
| Dubbele sluiting | Beschikt over een verfrissende dennengeur |
| Omgeslagen manchetten | Veilig voor gebruik op porseleinen toiletpotten en urinoirs |
| Kleur | Roze |
| Kleur (CSV) | Roze |
| Geschikt voor | Toiletten |