
€ 30,84 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gebogen model. Brede basis voor meer stabiliteit en 2 handvatten voor stevige grip. Transparant.
| Brand | Able2 |
| Productnaam | Handy beker 200ml |
| Korte omschrijving | 200ml |
| Volledige omschrijving | Gebogen model. Brede basis voor meer stabiliteit en 2 handvatten voor stevige grip. Transparant. |
| Producttype | Bekers |
| Inhoud | 20cl |
| Hoogte | 926 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5704831129040 |
| Gewicht | 170g |
| Bijpassende knopen | Speciaal ontworpen om mee te kunnen drinken zonder het hoofd te hoeven bewegen |
| Unisex pasvorm | Stabiel ontwerp met brede onderzijde |
| Lange mouw | Niet vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Door het transparante materiaal is goed te zien hoeveel drinken er nog in de beker zit |
| Dubbele sluiting | Sterk kunststof is bestand tegen veelvuldig gebruik |
| Omgeslagen manchetten | Met twee handvatten |
| Kleur | Helder |