
€ 7,85 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
21,6cm broodmes met kleurcode nylon heft. Paars is bedoeld voor gebruik met allergenen.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas broodmes 21,6cm paars |
| Korte omschrijving | Lengte lemmet 20,3cm |
| Volledige omschrijving | 21,6cm broodmes met kleurcode nylon heft. Paars is bedoeld voor gebruik met allergenen. |
| Producttype | Broodmessen |
| Diepte | 337 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Leeftijdsbeperking 18+ | 18 years + |
| EAN / Barcode | 5050984652134 |
| Gewicht | 106,5g |
| Bijpassende knopen | Gehard tot 52-57° Rockwell |
| Unisex pasvorm | Snel te identificeren paars heft |
| Lange mouw | Sterk en langdurig scherp gekarteld snijvlak |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeer sterk en duurzaam RVS lemmet |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig dus snel en eenvoudig schoon te maken |
| Omgeslagen manchetten | Ergonomisch nylon handvat |
| Kleur | Paars |
| Kleur (CSV) | Paars |
| Geschikt voor | Allergenen |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fhygiplas_cutlery_care.pdf |