
€ 15,96 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Monitor eenvoudig de temperatuur van uw koeling/vriezer zonder de deur te hoeven openen. Eenvoudig af te lezen digitaal display.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas digitale koeling- en vriezerthermometer |
| Korte omschrijving | Temperatuurbereik: -50°C tot +70°C. Kabellengte: 3m. |
| Volledige omschrijving | Monitor eenvoudig de temperatuur van uw koeling/vriezer zonder de deur te hoeven openen. Eenvoudig af te lezen digitaal display. |
| Producttype | Thermometers |
| Afmetingen | 5,2(h) x 7,3(b) x 1,5(d)cm |
| Diepte | 15 |
| Hoogte | 52 |
| Breedte | 73 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| Temperatuurbereik | -50°C tot +70°C |
| EAN / Barcode | 5050984059872 |
| Gewicht | 50g |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig af te lezen 1cm digitaal display |
| Unisex pasvorm | Met zuignap en bevestiging |
| Thermometerzakje en borstzak | Werkt op 1x AAA batterij (inbegrepen) |
| Dubbele sluiting | Meet de temperatuur buiten (thermometer) en in de vriezer/koeling (voeler) |
| Omgeslagen manchetten | Alarm gaat af bij te hoge en te lage temperatuur |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+f343.pdf |