
€ 22,98 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik).
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas driehoekig snijplankenrek 6 sleuven |
| Korte omschrijving | Roestvrij staal. Zes sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik). |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Afmetingen | 28(h) x 30(b) x 39,5(d)cm |
| Diepte | 395 |
| Hoogte | 280 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984089473 |
| Gewicht | 1,6kg |
| Bijpassende knopen | Sterke en duurzame roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Houdt zes planken vast - perfect voor de Hygiplas kleurgecodeerde set |
| Lange mouw | Twee ondersteuningsbalken voor sterkte en stabiliteit |
| Klassieke pasvorm | Driehoekige vorm houdt planken op hun plaats met gemakkelijke toegang |
| Extra gegevens 5 | Voeten helpen planken stevig op hun plaats te houden |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |