
€ 38,10 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hoog/laag alarm met 11mm display. Dubbele sensoren voor koelkast/vriezer en omgevingstemperatuur. Afmeting (cm): 13,5 x 2,5. Temperatuurbereik -50°C tot +70°C.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas koeling/vriezer thermometer met alarm |
| Korte omschrijving | Bereik: -40°C tot +70°C. Met LCD-display. |
| Volledige omschrijving | Hoog/laag alarm met 11mm display. Dubbele sensoren voor koelkast/vriezer en omgevingstemperatuur. Afmeting (cm): 13,5 x 2,5. Temperatuurbereik -50°C tot +70°C. |
| Producttype | Thermometers |
| Afmetingen | 13,6(b) x 2,6(d)cm |
| Diepte | 26 |
| Breedte | 136 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| Vermogen | 1 x AAA. |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| EAN / Barcode | 5050984057625 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Alarm bij te hoge/te lage temperatuur |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig te bevestigen aan de buitenkant van vriezer, koeling of koelvitrine. |
| Lange mouw | Kabellengte: 1m |
| Klassieke pasvorm | Werkt op AAA-batterijen (niet inbegrepen) |
| Thermometerzakje en borstzak | Visueel alarm dmv knipperende LEDs |
| Dubbele sluiting | Voorgeprogrammeerd alarm voor koeling of vriezer |
| Omgeslagen manchetten | Geeft de temperatuur weer in °C of °F |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+f314.pdf |