
€ 23,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Kunststof snijplanken standaards. Keuze uit 14mm of 25mm sleuven. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas kunststof snijplankenrek 6x2,5cm |
| Korte omschrijving | Voor 6 snijplanken van 2,5cm dik |
| Volledige omschrijving | Kunststof snijplanken standaards. Keuze uit 14mm of 25mm sleuven. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984362415 |
| Gewicht | 500g |
| Bijpassende knopen | 2,5cm sleuven |
| Thermometerzakje en borstzak | Sterk en duurzaam |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ch051_gg698_gg699.pdf |