
€ 19,35 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Kunststof snijplanken standaards. Keuze uit 14mm of 25mm sleuven. Vaatwasmachinebestendig.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas kunststof snijplankenrek met sleuven van 6x1,4cm |
| Korte omschrijving | Voor 6 snijplanken van 1,4cm dik |
| Volledige omschrijving | Kunststof snijplanken standaards. Keuze uit 14mm of 25mm sleuven. Vaatwasmachinebestendig. |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984362408 |
| Gewicht | 390g |
| Bijpassende knopen | 1,4cm sleuven |
| Thermometerzakje en borstzak | Sterk en duurzaam |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ch051_gg698_gg699.pdf |