
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterk, duurzaam en gemaakt van hoogwaardig polyethyleen. Niet-absorberend, reukloos, niet giftig en voldoen aan alle hygiënische voorschriften.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas kunststof snijplankrek - 7x 14mm sleuven |
| Korte omschrijving | Hygiplas kunststof snijplankrek |
| Volledige omschrijving | Sterk, duurzaam en gemaakt van hoogwaardig polyethyleen. Niet-absorberend, reukloos, niet giftig en voldoen aan alle hygiënische voorschriften. |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Afmetingen | 23,9(h) x 37,6(b) x 29,7(d)cm |
| Diepte | 297 |
| Hoogte | 239 |
| Breedte | 376 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| EAN / Barcode | 5050984687440 |
| Gewicht | 500g |
| Bijpassende knopen | 18(H)x 355(B)x 278(D)mm |
| Unisex pasvorm | 7-slots rek met allergeenbord (paars) |
| Thermometerzakje en borstzak | Materiaal Polyethyleen |
| Dubbele sluiting | Gewicht 1.40kg |
| Omgeslagen manchetten | Constructie met lage dichtheid |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ch051_gg698_gg699.pdf |