
€ 17,65 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Temperatuurcontrole van vloeistoffen en halfvaste stoffen. Voorzien van 1 meter kabel en inclusief batterij.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas multifunctionele kernthermometer |
| Korte omschrijving | Bereik: -50 tot +200°C |
| Volledige omschrijving | Temperatuurcontrole van vloeistoffen en halfvaste stoffen. Voorzien van 1 meter kabel en inclusief batterij. |
| Producttype | Thermometers |
| Temperatuurbereik | -50°C tot +200°C |
| Thermische resolutie | 0.1°C |
| Thermische responstijd | 15sec |
| Thermische nauwkeurigheid | ±1°C |
| EAN / Barcode | 5050984059865 |
| Gewicht | 100g |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor gebruik met zowel vloeistoffen als vaste stoffen |
| Unisex pasvorm | Min/Max alarmfunctie - sonde waarschuwt als temperatuur is bereikt |
| Lange mouw | Lichtgewicht draagbaar ontwerp |
| Klassieke pasvorm | Werkt op AAA-batterijen (apart verkrijgbaar) |
| Thermometerzakje en borstzak | 1 meter probeerlengte - lees temperaturen van een veilige afstand |
| Dubbele sluiting | Groot scherm voor gemakkelijke afleesbaarheid |
| Omgeslagen manchetten | Handige probeclip voor gemakkelijke en veilige opslag |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+f338.pdf |