
€ 4,71 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vaatwasserbestendige schilmesjes met zeer sterk RVS lemmet en kleurgecodeerd, ergonomisch heft.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas officemesje 9cm paars |
| Korte omschrijving | Lengte lemmet: 9cm |
| Volledige omschrijving | Vaatwasserbestendige schilmesjes met zeer sterk RVS lemmet en kleurgecodeerd, ergonomisch heft. |
| Producttype | Officemessen |
| Diepte | 182 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Leeftijdsbeperking 18+ | 18 years + |
| EAN / Barcode | 5050984652141 |
| Gewicht | 29g |
| Bijpassende knopen | Gehard tot 52-57° |
| Unisex pasvorm | Paarse kleur is snel te identificeren |
| Lange mouw | Makkelijk scherp te slijpen |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeer sterk en duurzaam RVS blad |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig - snel en eenvoudig schoon te maken |
| Omgeslagen manchetten | Ergonomisch nylon heft |
| Kleur | Paars |
| Kleur (CSV) | Paars |
| Geschikt voor | Allergenen |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fhygiplas_cutlery_care.pdf |