
€ 17,65 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik).
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas RVS snijplankenrek 6x 15mm |
| Korte omschrijving | Voor 6 snijplanken tot 15mm dik |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik). |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Afmetingen | 18(h) x 26,5(b) x 20(d)cm |
| Diepte | 200 |
| Hoogte | 180 |
| Breedte | 265 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984133787 |
| Gewicht | 500g |
| Bijpassende knopen | Max. 15mm dik |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |