
€ 25,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
T-model, lengte 12,5 cm. LCD-display. Temperatuurbereik -50°C tot +150°C.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas T-model digitale kernthermometer |
| Korte omschrijving | Bereik: -50°C tot +150°C. |
| Volledige omschrijving | T-model, lengte 12,5 cm. LCD-display. Temperatuurbereik -50°C tot +150°C. |
| Producttype | Thermometers |
| Afmetingen | 12,5(l)cm |
| Temperatuurbereik | -50°C tot +200°C |
| EAN / Barcode | 5050984059858 |
| Gewicht | 30g |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig af te lezen LCD-display |
| Unisex pasvorm | Stevig en betrouwbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Comfortabel vast te houden |
| Dubbele sluiting | Veelzijdig |
| Omgeslagen manchetten | Ideaal om de voedselveiligheid te handhaven |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ff306_instruction+manual.pdf |