
€ 6,04 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verminder de hoeveelheid voedselafval en vergroot de winst met dit eenvoudige kleurcodeer systeem. Door deze stickers te gebruiken om uw producten te labelen, behoudt u het overzicht en werkt u in overeenstemming met de HACCP regelgeving. De stickers kunnen eenvoudig verwijdert worden zonder lijmresten achter te laten. In het blanco vlak kunt u een datum invullen.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas voedseletiketten zondag kleurcode zwart (1000 stuks) |
| Korte omschrijving | Zwart. 1000 stuks. |
| Volledige omschrijving | Verminder de hoeveelheid voedselafval en vergroot de winst met dit eenvoudige kleurcodeer systeem. Door deze stickers te gebruiken om uw producten te labelen, behoudt u het overzicht en werkt u in overeenstemming met de HACCP regelgeving. De stickers kunnen eenvoudig verwijdert worden zonder lijmresten achter te laten. In het blanco vlak kunt u een datum invullen. |
| Aantal per doos | 1000 |
| Producttype | Daglabels |
| Afmetingen | 2,4 x 2,4cm |
| Hoogte | 24 |
| Breedte | 24 |
| Materiaal | Papier |
| Productmateriaal | Papier |
| EAN / Barcode | 5050984044557 |
| Gewicht | 110g |
| Bijpassende knopen | Afmeting label: 2,4x2,4cm |
| Unisex pasvorm | Voldoen aan de FDA-regelgeving |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |