
€ 8,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ø3,5x14cm. Temperatuurbereik -10°C tot +110°C.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas zakthermometer met wijzerplaat |
| Korte omschrijving | Bereik: -10°C tot +110°C. |
| Volledige omschrijving | Ø3,5x14cm. Temperatuurbereik -10°C tot +110°C. |
| Producttype | Thermometers |
| Afmetingen | 3,36(b)cm |
| Breedte | 33.6 |
| Temperatuurbereik | -10°C tot +110°C |
| EAN / Barcode | 5050984057649 |
| Gewicht | 170g |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig af te lezen wijzerplaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor het meten van temperaturen van bevroren, gekoelde of bereide producten |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig te reinigen |
| Omgeslagen manchetten | Ideaal voor in iedere keuken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |