
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik).
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven |
| Korte omschrijving | Roestvrij staal. Tien sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met ruimte tot 10 snijplanken (max. 30 mm dik). |
| Producttype | Snijplank accessoires |
| Afmetingen | 27(h) x 30(b) x 42(d)cm |
| Diepte | 420 |
| Hoogte | 270 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984287015 |
| Gewicht | 2,5kg |
| Bijpassende knopen | Sterke en duurzame constructie van roestvrij staal |
| Unisex pasvorm | 30mm sleuven - geschikt voor dikkere planken |
| Lange mouw | Rubberen voetjes helpen om planken stevig op hun plaats te houden |
| Klassieke pasvorm | Driehoekig ontwerp houdt planken rechtop en vergemakkelijkt de toegang |
| Extra gegevens 5 | Perfect voor kleur-gecodeerde keukens - 10 sleuven voor planken van elke kleur, inclusief paars/allergen |
| Extra gegevens 6 | Zeer duurzaam en stevig |
| Extra gegevens 7 | Hygiënisch, eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Thermometerzakje en borstzak | Ideaal voor het opbergen van kleurcode snijplanken |
| Dubbele sluiting | Robuust en stevig |
| Omgeslagen manchetten | Hygiënisch |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |