
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledig stalen pastamachine geschikt voor 23cm brede pasta vellen in 10 diktes, met een maximale dikte van 1cm. Messen wordt apart verkocht, verkrijgbaar in 2mm en 6,5mm breedte.
| Brand | Imperia |
| Productnaam | Imperia handmatige pastamachine 23cm |
| Korte omschrijving | 10 diktes mogelijk. |
| Volledige omschrijving | Volledig stalen pastamachine geschikt voor 23cm brede pasta vellen in 10 diktes, met een maximale dikte van 1cm. Messen wordt apart verkocht, verkrijgbaar in 2mm en 6,5mm breedte. |
| Producttype | Pastamachines - Elektrisch |
| Afmetingen | 26,5(h) x 31,5(b) x 21(d)cm |
| Diepte | 210 |
| Hoogte | 265 |
| Breedte | 315 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 18005782000103 |
| Gewicht | 9,3kg |
| Bijpassende knopen | Voor 23cm brede pastavellen |
| Thermometerzakje en borstzak | Max. dikte vellen: 1cm |
| Dubbele sluiting | Messen verkrijgbaar in 2mm en 6,5mm breed |
| Omgeslagen manchetten | Messen worden apart verkocht |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fk581+exploded+diagram.pdf |