
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Het is eenvoudig om je drukste gebieden schoon en netjes te houden als je deze Jantex stoffer en blik set in de buurt hebt. Stevige en duurzame borstels geven de borstel uitstekende veegcapaciteiten, terwijl het blik een diepe brede basis heeft om meer st
| Brand | Jantex |
| Productnaam | Jantex Lichtgewicht Stoffer En Blik Set |
| Korte omschrijving | Blik Breedte: 275mm |
| Volledige omschrijving | Het is eenvoudig om je drukste gebieden schoon en netjes te houden als je deze Jantex stoffer en blik set in de buurt hebt. Stevige en duurzame borstels geven de borstel uitstekende veegcapaciteiten, terwijl het blik een diepe brede basis heeft om meer st |
| Producttype | Stoffer en blik |
| Afmetingen | 27,5(b)cm |
| Breedte | 275 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| Hoofdmateriaal | Polypropyleen |
| EAN / Barcode | 5050984767609 |
| Bijpassende knopen | 800mm hoge steel |
| Unisex pasvorm | Brede opening van 275mm |
| Lange mouw | Stevig maar lichtgewicht voor snelle en gemakkelijke schoonmaak |
| Klassieke pasvorm | Perfect voor lichte schoonmaakwerkzaamheden, voor zwaardere borsteltaken zie onze andere Jantex stoffer en blikken CD059 + CK851 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |