
€ 13,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verzamel en verwijder snel en efficiënt afval met de Jantex vuilgrijper. Voorzien van een gegroefde bek voor een stevige grip op vuil, zorgt dit gereedschap ervoor dat geen afval aan je ontsnapt. De 850 mm lange arm stelt je in staat rechtop te staan, wat rugbelasting vermindert en het schoonmaken van vloeren comfortabeler maakt. Ideaal voor het onderhouden van schone en nette buiten- en binnenruimtes, maakt deze vuilgrijper het gemakkelijk om afval op te rapen en in vuilnisbakken te deponeren.
| Brand | Jantex |
| Productnaam | Jantex Vuilgrijper |
| Korte omschrijving | 850 mm lengte |
| Volledige omschrijving | Verzamel en verwijder snel en efficiënt afval met de Jantex vuilgrijper. Voorzien van een gegroefde bek voor een stevige grip op vuil, zorgt dit gereedschap ervoor dat geen afval aan je ontsnapt. De 850 mm lange arm stelt je in staat rechtop te staan, wat rugbelasting vermindert en het schoonmaken van vloeren comfortabeler maakt. Ideaal voor het onderhouden van schone en nette buiten- en binnenruimtes, maakt deze vuilgrijper het gemakkelijk om afval op te rapen en in vuilnisbakken te deponeren. |
| Producttype | Afvalgrijpers |
| Afmetingen | 16(h) x 81(b) x 13(d)cm |
| Diepte | 130 |
| Hoogte | 160 |
| Breedte | 810 |
| Materiaal | Aluminium & kunststof |
| Productmateriaal | Aluminium & kunststof |
| EAN / Barcode | 5050984769979 |
| Gewicht | 230g |
| Bijpassende knopen | 850 mm lengte |
| Unisex pasvorm | Voorzien van een gegroefde bek en stevige aluminium paal |
| Lange mouw | Gemakkelijk schoon te maken ontwerp |
| Klassieke pasvorm | Maakt het schoonmaken van vloeren comfortabeler |
| Kleur | Groen |
| Kleur (CSV) | Groen |