
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Pompje om een dun laagje olie aan te brengen. Voor optimale prestaties tot maximaal 8cl vullen.
| Brand | Kitchen Craft |
| Productnaam | Kitchen Craft oliespraypomp |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 120 ml. Pompbediening |
| Volledige omschrijving | Pompje om een dun laagje olie aan te brengen. Voor optimale prestaties tot maximaal 8cl vullen. |
| Producttype | Sausdispensers & knijpflessen |
| Inhoud | 120ml |
| Materiaal | Staal |
| Productmateriaal | Staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5028250132314 |
| Gewicht | 180g |
| Bijpassende knopen | Pompbediening bovenop voor moeiteloos en nauwkeurig aanbrengen van olie |
| Unisex pasvorm | Geeft een zeer fijne nevel zodat u niet te veel verstuift |
| Lange mouw | Kan worden gebruikt met een grote verscheidenheid aan vloeistoffen - ideaal voor bedruipen of het aanbrengen van dressings |
| Klassieke pasvorm | Voor optimale prestaties vullen tot minimaal 80 ml |
| Thermometerzakje en borstzak | Creëert een fijne mist |
| Dubbele sluiting | Kan gevuld worden met allerlei vloeistoffen |
| Omgeslagen manchetten | Tot 8cl vullen voor optimale prestaties |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |