
€ 623,14 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Krachtige mixer met hoge capaciteit en kantelmechanisme voor gemakkelijke toegang tot de kom.
| Brand | Kitchenaid |
| Productnaam | KitchenAid klassieke standmixer met kantelbare kop 4,3 liter 5K45SSEOB |
| Korte omschrijving | 4.3Ltr. 275W |
| Volledige omschrijving | Krachtige mixer met hoge capaciteit en kantelmechanisme voor gemakkelijke toegang tot de kom. |
| Producttype | Aanrecht mixers |
| Afmetingen | 36(h) x 24(b) x 37(d)cm |
| Diepte | 370 |
| Hoogte | 360 |
| Breedte | 240 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| Vermogen (W) | 275 W |
| Spanning | 220-240V |
| Leveranciersreferentie | 5K45SSEOB |
| EAN / Barcode | 5413184202712 |
| Gewicht | 10,5kg |
| Bijpassende knopen | Volledig metalen constructie, robuust, stabiel en duurzaam |
| Unisex pasvorm | Glad, afgerond kantelkopontwerp voor eenvoudige reiniging, elegantie en gebruik |
| Lange mouw | 114 cm snoerlengte |
| Klassieke pasvorm | 58 tot 220 rpm |
| Thermometerzakje en borstzak | Eén multifunctioneel hulpstuk waarop een ruime keuze aan optionele hulpstukken past voor veelzijdigheid |
| Dubbele sluiting | Originele planetaire actie voor snel en grondig mixen |
| Omgeslagen manchetten | 4,3L roestvrijstalen kom om elk type voedsel te bereiden |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+j400.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cx770.pdf |