
€ 9.678,79 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koelvitrine plaatkoeling Rick 2.0 – professioneel en overzichtelijk
Deze zwarte koelvitrine met plaatkoeling is ideaal voor winkels, slagerijen, bakkerijen en horeca waar een aantrekkelijke en constante presentatie van producten essentieel is. Dankzij de geavanceerde plaatkoeling blijven producten snel en gelijkmatig op de ideale temperatuur van -1/+7 ºC, terwijl condensvorming tot een minimum wordt beperkt. De digitale regelaar en LED-verlichting zorgen voor een energiezuinige en overzichtelijke etalage. Afmetingen: 1945x1070x1200 mm (LxBxH) – Verbruik: 1,7 kW – Temperatuur: -1/+7 ºC – Inhoud: 804 liter – Etaleeroppervlakte: 1,3 m² – Gewicht: 301 kg.
Belangrijkste kenmerken:
Deze koelvitrine biedt de perfecte combinatie van zichtbaarheid, capaciteit en professionele koelprestaties. Bestel vandaag nog en presenteer je producten optimaal!
| Brand | COMBISTEEL |
| Width | 1945mm |
| Depth | 1070mm |
| Height | 1200mm |
| Gross Weight | 348kg |
| Net Weight | 301kg |
| Materiaal | Rvs |
| Spanning (Volt) | 230 |
| Frequentie (Hz) | 50 |
| El. vermogen(kW) | 1,7 |
| Geluidsniveau (dB) | 58 |
| Inh. Bruto (Ltr) | 804 |
| Temp.bereik(°C) | -1/+7 |
| Bediening | Digitaal |
| Verrijdbaar | Nee |
| Koelmiddel | R 290 |
| Hoeveelh.koelmiddel(gr) | 2x300 |
| Etaleer oppervlak (m2) | 1,3 |
| Temperatuurweergave | Ja, digitaal |
| Verlichting | Ja, LED |
| Type Koeling | Statisch |
| Ontdooisysteem | Automatisch |
| Max. omg. temp.(°C) | +25 |
| Materiaal interieur | Rvs 430 |
| Isolatiedikte (mm) | 40/50 |
| Energieklasse (A/G) | G |
| Klimaatklasse | M1 |
| Stekkerklaar | Ja |
| RAL kleur | 9005 |