
€ 629,20 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
| EAN / Barcode | 7422242981948 |
| Brand | COMBISTEEL |
| Width | 500mm |
| Depth | 600mm |
| Height | 850mm |
| Gross Weight | 42kg |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Bijzonderheden | Polyethylene werkblad |
| Afmeting blad bxd (mm) | 500X600X100 |