
€ 477,94 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Veelzijdige en voordelige friteuses met beschermplaat en RVS deksels. Uitneembare, eenvoudig schoon te maken RVS oliereservoirs.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat enkele friteuse 2,5Ltr LSF |
| Korte omschrijving | 2,5 kW | 2,5L | Tot 8kg frites per uur |
| Volledige omschrijving | Veelzijdige en voordelige friteuses met beschermplaat en RVS deksels. Uitneembare, eenvoudig schoon te maken RVS oliereservoirs. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 2,5L |
| Afmetingen | 31,5(h) x 18,4(b) x 41,7(d)cm |
| Diepte | 417 |
| Hoogte | 315 |
| Breedte | 184 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 7kg/u bevroren frites, 8kg/u gekoelde frites |
| Vermogen | 2500W |
| Vermogen (W) | 2.5 kW |
| Stroomverbruik | 2.5 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Temperatuurbereik | +130°C tot +190°C |
| Leveranciersreferentie | LSF |
| EAN / Barcode | 5056105101017 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 6kg |
| Bijpassende knopen | Slimline friteuse - ideaal voor kleinere keukens of als back-up |
| Unisex pasvorm | Oververhittingsbeveiliging |
| Lange mouw | Beslagplaat, RVS deksel en heavy-duty frituurmand inbegrepen |
| Klassieke pasvorm | Plug-and-play model, geen installatie vereist |
| Thermometerzakje en borstzak | Verwijderbare elementen en bedieningsknoppen voor eenvoudige reiniging |
| Dubbele sluiting | Thermostatische regeling voor consistente resultaten |
| Omgeslagen manchetten | Verwijderbare RVS tank en beslagplaat voor eenvoudige reiniging |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |