
€ 2.323,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Draagbaar, veilig en energiezuinig. Met twee zones voor hoge output en automatische pandetectie.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat inductiekookplaat IH21 |
| Korte omschrijving | 3000W | 2 kookzones |
| Volledige omschrijving | Draagbaar, veilig en energiezuinig. Met twee zones voor hoge output en automatische pandetectie. |
| Producttype | Inductie kookplaten |
| Afmetingen | 11,5(h) x 35(b) x 65,4(d)cm |
| Diepte | 654 |
| Hoogte | 115 |
| Breedte | 350 |
| Materiaal | RVS & keramisch glas |
| Productmateriaal | RVS & keramisch glas |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | 190°C max |
| EAN / Barcode | 5056105101840 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 12,2kg |
| Bijpassende knopen | 6mm stootbestendige Schott Ceran® keramisch glazen oppervlak |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudige draaiknopbediening en LED display |
| Dubbele sluiting | Met veilige en efficiënte automatische pandetectie |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig te vervangen filter |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_dk977.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_dk977.pdf |